Kallid kliendid ja tarnijad!

Balti Filtrid OÜ annab teada, et alates 28.12.2020 oleme kolinud oma müügikontori ja kaupade väljastuse Tallinnas Sõpruse puiestee äärde, aadressile Tedre 55.
Tedre 55 aadressil on Balti Filtrid OÜ-l kasutada 200m2 äripinda, kuhu oleme koondanud müügiosakonna ja kaupade väljastuse.
Kolisime Tallinna linna sisse tagasi, et olla meie klientidele lähemal ja pakkuda võimalust väiksema ajakuluga oma tellitud kaubad kätte saada.
Meie klientide jaoks muutub vaid müügiosakonna ja kaupade väljastamise asukoht, kõik senised kokkulepped ja kontaktisikud jäävad samaks.
Lisaks Balti Filtrid OÜ äriklientide teenindamisele on meiega samas asukohas avatud ka Filtripood.ee müügisalong, kuhu koondame õhufiltrite ja ventilatsiooniga seotud toodete müügi eraklientidele.
Meie uues asukohas Sõpruse puiestee ääres aadressil Tedre 55 oleme valmis Teid koheselt laost varustama rohkete mõõtude osas kottfiltrite, paneelfiltrite ja väikeseadmete (Komfovent, Vallox, Swegon, Flexit, Ilto, Systemair, Iloxair jpt) filtritega.

Meie senises asukohas Kapteni tee 5 Soodevahel jätkab 800m2 suurusel tootmispinnal tööstuslike õhufiltrite tootmise osakond ja Balti Filtrid OÜ põhitootmine on viidud Keilasse 2500m2 suurusesse 35 töötajaga tootmisüksusse.

Edukamale koostööle panustades!

Balti-Filtrid OÜ