Kontakt

Oleme avatud     E – R   kl. 8.00 – 16.30

Üldnumber: +372 655 1075
Ladu : +372 640 1042

 

e-mail: info@baltifiltrid.ee

 

Balti-Filtrid OÜ

Kapteni tee 5

Soodevahe Rae vald

75322 Eesti

Reg nr: 10649380
VAT / KMKR nr: EE100607840

Vahur Tasane

Müügijuht

+372 503 0034
+372 640 1041
vahur@baltifiltrid.ee

Mari-Liis Voit

Müügiassistent

+372 502 9259
+372 655 1075
tellimine@baltifiltrid.ee

Andrei Brõtkin

Müügijuht

+372 504 7868
+372 655 1531
andrei@baltifiltrid.ee

Katarina Kirt

Müügijuht

+372 566 66866
katarina@baltifiltrid.ee

Marju Jaago-Volkova

Raamatupidaja

+372 655 1065
marju@baltifiltrid.ee

Eneli Jakuson

Ekspordijuht

+372 517 3222
+372 655 1431
eneli@baltifiltrid.ee

Markel Voit

Müügiosakonna juhataja

+372 521 5678
markel@baltifiltrid.ee

Ülemiste ristmikult lähenedes: Keera Suur-Sõjamäe teele ja sõida mööda Suur-Sõjamäe teed Tallinna linna piirini. Sealt edasi 1,5 km ja siis paremale Lennuradari teele- edasi oleme juba suurelt näha.

Tallinna ringteelt tulles:  Keera Lagedi viaduktilt maha Suur-Sõjamäe sildi järgi ja 500m peale Lagedi viadukti ristub Suur-Sõjamäe tee Lennuradari teega – sellelt ristmikult vasakule.